Shqip Deutsch English
 
Resorti Kla & Xhu
  Njoftime: 
Për rezervime telefononi në numrat +355 692064106 dhe +355 423 22 563. Jeni të mirëpritur.
 
Ofertat    Argëtimi   Akomodimi   Vendndodhja     Rezervime     Na kontaktoni     Fotogaleri
 
Ofertat »
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Argëtimi »
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Akomodimi »
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vendndodhja »
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rezervime »
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Na kontaktoni »
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fotogaleri »
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Harta
 
 
 
 
 
  Prapa   Printo
Kompleksi Turistik Kla & Xhu

Kompleksi Turistik KLA - XHU Resort, i pozicionuar në breg te detit Adriatik te Mali i Robit Golem, ofron një mundësi të këndshme për të kaluar pushime të paharruara. Hotel - Vila - Apartamente - Kompleks Pishinash - 2 Bare - 2 Restorante - Disko Verore - Kënd Lojrash për Fëmije - Kompleks Dyqanesh - Parking Ndërthurja magjepsëse e detit me gjelbërimin e pishave dhe arkitektura moderne, krijojnë një ambjent të përkryer për pushimet tuaja! Për një javë romantike, pushime dhe festa familjare, martesa apo organizim konferencash dhe seminaresh.

Resorti KLA - XHU ju ofron atë që ju dëshironi!
Mirësevini në KLA & XHU Resort!

 
Ofertat e fundit
 
Hoteli

Hoteli “Vila Sara” ofron 11 suita dhe 11 dhoma te mobiluara dhe pajisura me te gjithe komoditet dhe aksesoret e duhur: TV, kondicioner, telefon, akses ne internet, tharese flokesh etj, me pamje nga gjelberimi i pishave, deti ose nga pishinat.
Ne restorantin e pozicionuar ne hollin e hotelit, ju mund te shijoni gatimin italian dhe ate tradicional, ne ambjentet komode brenda ose jashte tij...

Oferta Duke filluar nga  € 24/person  Lexo më shumë
 
Vilat

Kompleks Vilash te vecuara, me kopshte te gjelberuar gjate gjithe vitit, kane secila nga dy suita sip 125 m2 . Cdo suite ka dhome gjumi cifti, dhome gjumi femijesh, dhome ndenjeje, ambjent gatimi i paisur me te gjitha paisjet per gatim, dy ballkone dhe dy tualete. Sherbimi I lavanderise ofrohet cdo pese dite...

Oferta Duke filluar nga  € 60 nata   Lexo më shumë
 
Apartamente

Apartamentet jane një mundësi tjetër akomodimi, të mobiluara mjaft këndshëm sipas kushteve bashkëkohore, të përshtatura mjaft mirë për familjarët.

Këtu do të gjeni apartamente sipas kërkesave tuaja.

Oferta Duke filluar nga  € 40 nata  Lexo më shumë
 
 

Rezervoni
 
© 2012 Kla & Xhu Të gjitha të drejtat e rezervuara